Monika Sedláková

Nabídka realitních služeb

Nabízím rozsáhlé spektrum realitních služeb, včetně:

⇒ Prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí - byty, domy, kanceláře, novostavby, pozemky, chaty, chalupy...

⇒ Kompletní řešení všech administrativních formalit spojených s převodem nemovitostí a uzavíráním kupních a nájemních smluv

⇒ Výkupy nemovitostí, například v případech exekuce, insolvence, řešení náhlých finančních potřeb, majetkových vyrovnání atd.

⇒ Profesionální správu nemovitostí

⇒ Developerské a stavební služby

⇒ Ocenění nemovitostí

Vaše reference a doporučení jsou pro mě velmi cenné, a díky nim má má práce smysl. Váš domov je pro vás důležitý, a já jsem ráda, že jsem vám mohla pomoci. Navíc jsem vám k dispozici i po uzavření obchodu. Pokud budete potřebovat další rady v oblasti financí nebo realit, jsem tu pro vás.

Ráda bych s vámi sdílela některé zpětné vazby a slova uznání od našich skvělých klientů:

S jednáním paní Sedlákové jsme byli velice spokojeni.
Tomáš Hanyk
--
Paní Sedláková je velmi ochotná, komunikativní, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit.
Helena Opletalová
--
Dobrý den, myslím že paní Sedláková je velmi schopná makléřka, která mi pomohla ve mnoha situacích řekl bych nad rámec svých povinnosti, tedy určitě budu paní makléřku doporučovat dál dalším lidem :)
Zdeněk Večeřa
--
Paní Sedláková mi při vyřizování hypotéky neuvěřitelně pomohla, se vším poradila a vše potřebné zařídila. Co se řeklo, to platilo. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval nějakou další nemovitost, tak ona bude první člověk, na kterého se budu obracet. Moc jí opravdu děkuji.
Marcel Nováček
--
Paní Sedlákové děkuji za profesionální, vstřícný a ochotný přístup k řešení mých finančních záležitostí. Operativně řešila všechny mé dotazy a nejasnosti a vyřídila potřebné dokumenty. V případě řešení dalších finančních záležitostí, se ráda na ni opět obrátím. Děkuji.
Milena Letošová
--
Osobní přístup a ochota paní Sedlákové i v pozdějších hodinách. Profesionálka.
Josef Hulač
--
S poskytovanými hypotečními a realitními službami paní Moniky Sedlákové jsem velice spokojen. Oceňuji hlavně osobní přístup, vlastní invenci při individuálním řešení problematiky a vysokou odbornost v tomto oboru. Vše proběhlo dle plánu a bez sebemenších problémů.
Radomír Janík
--
Paní Sedláková je velmi ochotná, komunikativní, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit.
Helena Opletalová
--

Moniku znám osobně mnoho let a mám v ní maximální důvěru. Když jsem řešil nákupy bytů a jejich financování obrátil jsem se na svého osobního bankéře a na ni, abych zjistil jaké nabídky získám. K mému překvapení mi Monika vyjednala v mé  bance výhodnější podmínky než můj osobní bankéř pro významné klienty jedné z největších bank v ČR. Zajistila i veškerou administrativu, včetně komunikace mezi bankou a developerem a na stůl jsem dostal jen dokumenty k podpisu. O nic víc jsem se nestaral. Takto si představuji 100% servis. Díky Moniko.
Michal F.
--

Děkuji za velmi profesionální a zároveň osobní přístup paní Sedlákové při prodeji mé nemovitosti.
Od prvotního kontaktu, kde vytvořila strategii prodeje, po závěrečné předání nemovitosti novému majiteli. 
Velmi se mi líbil přístup prezentace - inzerátu, osobité fotografie a maximální nasazení při realizovaných prohlídkách. 
Přesně respektovala moje požadavky na financování a smluvní/právní podpora byla opravdu naprosto bez výhrad.
Vřele doporučuji spolupráci s paní Sedlákovou i pro její velmi milý lidský přístup. Jde vidět, že své práci rozumí a umí si získat důvěru zákazníků, co se promítá do spokojenosti obou stran při uzavření smlouvy.
 
Děkuji M.P. 

Když se rozhodnete pro spolupráci se mnou, budu dělat maximum pro to, abych vaši důvěru nezklamala.

Monika Sedláková
realitní a hypoteční poradce
Nemovitosti pozemky s.r.o.
člen obchodní sítě CS Realitní
IBC, Příkop 843/4, Brno
Mobil: +420 777 721 729
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.csrelitni.cz/monika-sedlakova/