Monika Sedláková

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Monika Sedláková

  

30.11.2021 Martina Prášková

Děkuji za velmi profesionální a zároveň osobní přístup paní Sedlákové při prodeji mé nemovitosti. Od prvotního kontaktu, kde vytvořila strategii prodeje, po závěrečné předání nemovitosti novému majiteli.  Velmi se mi líbil přístup prezentace - inzerátu, osobité fotografie a maximální nasazení při realizovaných prohlídkách.  Přesně respektovala moje požadavky na financování a smluvní/právní podpora byla opravdu naprosto bez výhrad. Vřele doporučuji spolupráci s paní Sedlákovou i pro její velmi milý lidský přístup. Jde vidět, že své práci rozumí a umí si získat důvěru zákazníků, co se promítá do spokojenosti obou stran při uzavření smlouvy. Děkuji M.P. 

3.12.2021 Michal F.

Moniku znám osobně mnoho let a mám v ní maximální důvěru. Když jsem řešil nákupy bytů a jejich financování obrátil jsem se na svého osobního bankéře a na ni, abych zjistil jaké nabídky získám. K mému překvapení mi Monika vyjednala v mé  bance výhodnější podmínky než můj osobní bankéř pro významné klienty jedné z největších bank v ČR. Zajistila i veškerou administrativu, včetně komunikace mezi bankou a developerem a na stůl jsem dostal jen dokumenty k podpisu. O nic víc jsem se nestaral. Takto si představuji 100% servis. Díky Moniko.

Dagmar Chmelíčková - pondělí 4. leden 2021

Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat paní Sedlákové. Díky ní mám svůj byt snů, pomohla mi i s hypotékou a já nemusela obíhat banky či řešit úrokové sazby. Její přístup je velmi osobní a efektivní, tímto děkuji a jen a jen doporučuji.

Radek Janík - úterý 8. prosinec 2020

S poskytovanými hypotečními a realitními službami paní Moniky Sedlákové jsem velice spokojen. Oceňuji hlavně osobní přístup, vlastní invenci při individuálním řešení problematiky a vysokou odbornost v tomto oboru. Vše proběhlo dle plánu a bez sebemenších problémů.

Milena Letošová - čtvrtek 19. listopad 2020

Paní Sedlákové děkuji za profesionální, vstřícný a ochotný přístup k řešení mých finančních záležitostí. Operativně řešila všechny mé dotazy a nejasnosti a vyřídila potřebné dokumenty. V případě řešení dalších finančních záležitostí, se ráda na ni opět obrátím. Děkuji.

Josef Hulač - pondělí 31. srpen 2020

Osobní přístup a ochota i v pozdějších hodinách. Profesionálka.

Zdeněk Večeřa - pondělí 31. srpen 2020

Dobrý den, myslím že paní Sedláková je velmi schopná makléřka, která mi pomohla ve mnoha situacích řekl bych nad rámec svých povinnosti, tedy určitě budu paní makléřku doporučovat dál dalším lidem :)

Marcel Nováček - neděle 30. srpen 2020

Paní Sedláková mi při vyřizování hypotéky neuvěřitelně pomohla, se vším poradila a vše potřebné zařídila. Vše, díky ní, probíhá velmi hladce, informuje o každém kroku, srozumitelně a rychle odpovídá i na, z mé strany, hloupé dotazy. Co se řeklo, to platilo. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval nějakou další nemovitost, tak ona bude první člověk, na kterého se budu obracet. Moc jí opravdu děkuji.

Helena Opletalová - pondělí 3. únor 2020

Paní Sedláková je velmi ochotná, komunikativní, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit.

Tomáš Hanyk - pondělí 18. listopad 2019

S jednáním paní Sedlákové jsme byli velice spokojeni.