Monika Sedláková
hypoteční makléřka
 
  • tel.: 777 721 729
  • e-mail: monika.sedlakova@gpf.cz

Výhody spolupráceŽádné trápení s hypotékou

Mám k dispozici kalkulátory všech bank. Velice rychle vše vyhodnotím a předložím Vám kalkulaci nejlepší hypotéky.Ušetříte mnohem více

Využiji svých kontaktů v bankách a zajistím ještě další slevy a výhody, které jsou na okénku banky řadovým klientům nedostupné.Zbavíte se administrativy

Pomohu s dokumenty z katastru, zkompletuji Vaši složku. Budu stát při Vás nejen při vyřizování hypotéky, ale i kdykoliv v budoucnu.

Moje články na blogu

Proč je nyní vhodný čas na hypotéku?

Proč je nyní vhodný čas na hypotéku?

 

Samozřejmě, pojďme se podívat na to, proč by měl být nynější čas skvělým okamžikem pro získání hypotéky, i když úrokové sazby jsou vyšší. Může to být jako nakupování výprodejového zboží - i když se zdá, že cena je vyšší, celkově můžete nakonec ušetřit. Tady je proč:

 

Číst dál...
Hypotéka a její tajemné zkratky.

Hypotéka a její tajemné zkratky.

Hypotéka: Cesta k Vašemu Vlastnímu Domovu a Zároveň K Ušetřeným Penězům

 

Číst dál...
Jak se zorientovat v katastru nemovitostí.

Jak se zorientovat v katastru nemovitostí.


Zorientovat se v katastru nemusí být složité, ačkoli může znít jako odborná záležitost. Katastr nemovitostí je veřejný rejstřík veřejných a soukromých pozemků a budov, kde jsou zaznamenány vlastnické a věcná práva. Zjistit informace o nemovitostech, jako jsou pozemky, domy, byty, nebo výměry, může být užitečné pro řadu situací, například při koupi či prodeji nemovitosti, plánování staveb, nebo zjišťování vlastnických práv. Zde je návod, jak se obyčejný člověk může zorientovat v katastru nemovitostí:

 

Číst dál...

PROČ HYPOTÉKA PRÁVĚ SE MNOU

Předložím vám nabídky bank, mezi kterými si vyberete tu, která vám bude ušita na míru. Žádné skryté poplatky. Mnohdy dokážu zajistit bezplatný odhad nemovitosti. Se mnou zaručeně ušetříte.

Vím i to, co vy vědět nemůžete.

Mám k dispozici kalkulačky i metodiky všech bank. Rychle vyhodnotím, kde bude ideální vaši hypotéku řešit.

Bojuji za vás

Zahájím vyjednávání s několika bankami najednou. Pro mě banky nejsou nepřítel, ale partner, se kterým vám vyjednám skvělé podmínky.

Zúročíme dobré vztahy

Velký počet úvěrů, které ročně zprostředkuji, mi dávají obrovskou výhodu při vyjednávání s bankami. Vy byste s bankou řešili jen jeden úvěr, já jich řeším desítky.

Podělím se o znalosti a zkušenosti

Stále se vzdělávám. Vím o všech aktuálních i neveřejných kampaních bank. Jako přímý klient banky se k těmto výhodám nedostanete.

Co o mně říkají klienti

Reference od klientů

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci. Věřím, že z nového bydlení máte radost. Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti. Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala. Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

ZÍSKAT NABÍDKU ÚSPORNÉ HYPOTÉKY

Bezplatně Vám připravím nabídku hypotéky s aktuálně nejlepšími podmínkami na trhu a nejnižší úrokovou sazbou.

captcha